Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Partneři

Náš partnerský program se kterým můžete výrazně ušetřit zahrnuje následující společnosti:

FREE for YOU

Společnost FREE for YOU zasáhla trh energetiky svým jedinečným systémem, nekonvenčností i přístupem v roce 2017. Primární cíl naší společnosti je snížit výdaje za energie jak domácnostem, tak podnikatelům. Mezi naši hlavní činnost patří zajištění dodávky elektřiny a zemního plynu po celé České republice. Mimo jiné jsme hlavním partnerem pro realitní kanceláře, kterým pomáháme s jejich klienty při přepisu energií. O jedinečnosti systému FREE for YOU se můžete dozvědět více na našem webu.

Bytecheck

Inspektoři společnosti Bytecheck provedli pro své klienty již stovky kontrol bytů a domů. Detailně prozkoumají technický stav nemovitosti a s pomocí vypracované metodiky kontrol, odborností inspektorů a jejich zkušeností hájí vaše zájmy a odhalí skryté vady vámi kupované nemovitosti. Profesionální kontrolou domu či bytu ušetříte peníze za opravy a snížíte riziko reklamací. Neplaťte za nové bydlení, dokud neznáte jeho pravý stav.

Next Reality Exclusive

Exkluzivní realitní služby. Prodáváme nemovitosti moderně, efektivně, s důrazem na perfektní prezentaci podpořenou aktivním a účinným marketingem a hlavně s lidským přístupem. Doporučujeme realitního makléře Ing. Petra Koukala z Next Reality Exclusive.

Advokátní kancelář Vavřík

Advokátní kancelář Vavřík najdete na adrese Sokolovská 438/45, Praha 8 - Karlín. Nabízíme pro vás kompletní služby od revize a kontroly smluv připravených realitní kanceláří či protistranou až po vypracování kompletní smluvní dokumentace. Zajistíme pro vás také vypracování smlouvy o budoucí kupní smlouvě včetně vložené kupní smlouvy, smlouvu o budoucí smlouvě o převodu členského podílu v družstvu, dohodu o převodu členského podílu v družstvu nebo také dohodu o finančním vyrovnání.

Hezkey

Bavte se vybavování společně se špičkovými designéry týmu Hezkey, kteří vám navrhnou interiér domu či bytu na míru vám i vašemu rozpočtu. Bytoví architekti a designéři vám vytvoří funkční a originální interiér a naplánují nutné stavební úpravy. Vyznají se v materiálech, barvách, ale třeba i ve světlech. Vědí, který nábytek a doplňky jsou nejen hezké a originální, ale i kvalitní a dostupné. Výsledný interiér si dobře představíte díky 3D vizualizaci.

Říha Interier

Česká společnost Říha Interier je výrobcem kuchyňských linek, bytového a kancelářského nábytku od roku 1990. Nabízí pro vás komplexní služby v oblasti vývoje zakázkového nábytku všech kategorií, od jednoduchých, méně nákladných interiérů, až po vysoce nadstandardní interiéry. Nábytek od týmu Říha Interiér je kvalitní a odpovídá současným nábytkářským trendům.

Vaše představy vám zrealizují od architektonického návrhu, přes veškeré zaměření, zpracování až po finální montáž.

Ideální nájemce

Pronájem vašeho bytu pro vás změníme v bezstarostný příjem. Garantujeme vám pravidelnou platbu nájemného bez ohledu na obsazenost bytu nebo solventnost nájemníka. Svůj byt nám pronajmete, dostáváte jistý a pravidelný nájem a my už se o všechno postaráme. Do bytu seženeme podnájemníka, podepíšeme s ním smlouvy, kontrolujeme ho, řešíme s ním opravy bytu a příslušenství. Navíc od nás získáváte garanci, že byt dostanete zpět ve stejném stavu, v jakém jste nám ho pronajali.

Cashback World

Nakupujte v obchodech Cashback World a pokaždé profitujte z Cashbacku a Shopping Points. Čekají na Vás akce, Deals a kódy poukázek!

Spolupracujeme s bankami

 • UniCredit Bank
 • Oberbank
 • ČSOB
 • mBank
 • Česká spořitelna
 • Reiffeisenbank
 • GE Money
 • Komerční banka
 • Hypoteční banka

Naši partneři

 • Free for you

  Nakupujeme a dodáváme energie přímo k Vám, vyúčtováváme Vaše odběrná místa a mnoho dalšího.

 • Bytecheck

  Ušetřete 10 % na inspekci nemovitosti. Neplaťte za nové bydlení, dokud neznáte jeho pravý stav.

 • nextrealityexclusive

  Doporučujeme realitního makléře Ing. Petra Koukala z Next Reality Exclusive a jeho nadstandardní přístup ke každému klientovi.

 • AK Vavřík

  Využijte zvýhodněné právní služby od Advokátní kanceláře Vavřík.

 • Hezkey

  Špičkoví bytoví designéři pro návrh či rekonstrukci vašeho interiéru. Bavte se vybavováním.

 • Říha Interier

  Získejte slevu 10 % na vybavení vaší domácností od společnosti Říha Interier.

 • Ideální nájemce

  Pronájem vašeho bytu pro vás změníme v bezstarostný a garantovaný příjem.

 • Cashback world

  Nakupujte v obchodech Cashback World a pokaždé profitujte z Cashbacku a Shopping Points.

Chci hypotéku