Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O nás

O projektu Bezporadce

Portál Bezporadce vám nabízí následující služby v oblasti financování bydlení:Vyřešíme vše online

prostřednictvím našeho unikátního systému, nemusíte nikam chodit.

Pracujeme napříč celou Českou republiku

máme zkušené hypoteční specialisty v celé ČR.

Ušetříte ještě víc

s naším partnerským programem výrazně ušetříte na dalších službách.


Náš cíl

Český finanční trh je přeplněn spoustou zprostředkovatelů, finančních poradců i různých hypotečních webů. Ale najít jediný portál, jednotný systém nebo prověřenou společnost, tak to zabere hodně času a úsilí. A v tak specifické oblasti jako jsou hypoteční úvěry to platí dvojnásob. Přitom většina z nás řeší hypotéku jedenkrát nebo dvakrát za život, a proto má z celého procesu, zjišťování nabídek a podmínek bank oprávněný respekt. O to víc v trendu dnešní uspěchané doby, kdy nemáte ani čas vše potřebné pročíst a nastudovat tak, jak byste si sami představovali.

Právě proto jsme zde my!

Jsme tady, abychom vám zajistili prověřené hypoteční specialisty, přinesli vám přehledný a jednoduchý informační systém, kde budete mít vždy vše potřebné po ruce a pomohli vám ušetřit vaše peníze a čas při cestě za vaším novým domovem.

Projekt Bezporadce sdružuje špičkové hypoteční specialisty (kteří nejsou součástí velkých finančně-poradenských sítí) napříč celou Českou republikou a umožňuje vám řešení hypotéky do určité míry online, a to jako jediný portál na českém trhu.

Přesvědčte se zdarma o kvalitě našich služeb i vy!


Kdo jsme?

Poznejte nás o něco víc:


Pavel Čech

Pavel je zakladatelem portálu Bezporadce a projektem od jeho vzniku v roce 2013 doslova žije. Pavel klade maximální důraz na spokojenost vás klientů a na kvalitu poskytovaných služeb. Právě i z tohoto důvodu spolupracují s naším portálem pouze hypoteční specialisté vybraní podle přísných kritérií.

Zdeněk Schneider

Zdeněk dal dohromady celý skvělý tým Bezporadce a má na starost naše marketingové aktivity, aby se o nás dozvěděli všichni ti, pro které je naše služba velkým přínosem. Zdeněk má rád projekty, které pomáhají zlepšit finanční gramotnost lidem v jeho okolí a slouží dobré věci, stejně tak, jako například naše Kalkulačka dárcovství.Jan Říha

Honza se stará o vše, co se byť jen trochu dotýká grafiky. Vzdušnost a přehlednost celého portálu je právě především jeho vizitkou. Jak sám dodává k projektu Bezporadce: „Přehlednost finančních služeb považuji za naprostý základ a rád vám orientaci ve finančním světě po grafické stránce zjednoduším, jak jen to půjde. Můžete se těšit na další vylepšení, na kterých pro vás pracujeme.“

Petr Velička

Petr přináší do projektu své zkušenosti ze svých úspěšných nejen online projektů a zajišťuje pro vás uživatelský komfort jak na našem portálu, tak i mimo něj. Petr svým pojetím vnímá projekt Bezporadce jako jedinečný a to především z pohledu potenciálu poskytování online služeb.Marvin

Marvin je náš chatovací robot (ChatBot), který Vám má usnadnit záležitosti okolo financování Vašeho bydlení. Marvin Vám rád udělá nezávaznou kalkulaci, poradí na co si dát pozor a vysvětlí Vám základní hypoteční pojmy a zkratky. Marvin je u nás nový, ale neustále se učí novým věcem každým dnem :-). Popovídat si s ním můžete kliknutím na ikonku v pravém spodním rohu obrazovky.


Společenská odpovědnost

Spolupracujeme s Nadací Divoké husy

V rámci spolupráce podporujeme Nadaci Divoké husy a přispíváme z každé uzavřené smlouvy s našimi klienty.

Nadace Divoké husy zdvojnásobuje výtěžky benefičních akcí a podporuje neziskové organizace působící ve zdravotní, sociální a humanitární oblasti. Patronem nadace je režisér, scénárista a herec Ondřej Kepka.

Kalkulačka dárcovství

Kalkulačka dárcovství je náš doplňkový nástroj, který jsme vytvořili, abychom vás přinutili alespoň na chvíli se zamyslet nad smyslem a významem pravidelného přispívání pro neziskové organizace. Samotná kalkulačka vznikla z otázky:

„Jakou částkou bychom mohli pravidelně přispívat, aby náš příspěvek odpovídal našemu životnímu standardu?“

Někdo si může dovolit dát více, jiný méně. Celková výše příspěvku však není to nejpodstatnější a kalkulačka vám má sloužit spíše jako vodítko, jakou přibližnou částkou byste mohli neziskovým organizacím přispívat i vy.

Kalkulačku dárcovství jsme spustili k 1. prosinci 2015 ve spolupráci s portálem Daruj správně.

Pojďte si váš příspěvek také spočítat!

Vyzkoušejte kalkulačku dárcovství

Pokud vás myšlenka Kalkulačky dárcovství zaujala, můžete si ji zdarma umístit i vy na vaší webovou stránku. Stačí si pouze vygenerovat jednoduchý kód zde.

Spolupracujeme s bankami

 • Oberbank
 • Reiffeisenbank
 • Komerční banka
 • mBank
 • Hypoteční banka
 • GE Money
 • ČSOB
 • Česká spořitelna
 • UniCredit Bank

Naši partneři

 • Free for you

  Nakupujeme a dodáváme energie přímo k Vám, vyúčtováváme Vaše odběrná místa a mnoho dalšího.

 • Bytecheck

  Ušetřete 10 % na inspekci nemovitosti. Neplaťte za nové bydlení, dokud neznáte jeho pravý stav.

 • nextrealityexclusive

  Doporučujeme realitního makléře Ing. Petra Koukala z Next Reality Exclusive a jeho nadstandardní přístup ke každému klientovi.

 • AK Vavřík

  Využijte zvýhodněné právní služby od Advokátní kanceláře Vavřík.

 • Hezkey

  Špičkoví bytoví designéři pro návrh či rekonstrukci vašeho interiéru. Bavte se vybavováním.

 • Říha Interier

  Získejte slevu 10 % na vybavení vaší domácností od společnosti Říha Interier.

 • Ideální nájemce

  Pronájem vašeho bytu pro vás změníme v bezstarostný a garantovaný příjem.

 • Cashback world

  Nakupujte v obchodech Cashback World a pokaždé profitujte z Cashbacku a Shopping Points.

Udělejme spolu něco dobrého i pro ostatní.

Přispíváme z každé smlouvy na konkrétní, námi vybrané projekty z Nadace Divoké husy.

 • 2021Vybavení a materiál do chráněných dílen, Sdružení TULIPAN, z.s.
 • 2020Zakoupení zdravotnických pomůcek, Klub nemocných cystickou fibrózou, z.s.
 • 2019Adventní benefiční koncert pro Hospic Dobrého pastýře, TŘI, o.p.s.
Chci hypotéku